• 14 czerwca 2024

Aplikacja Lidl Plus

Lidl Plus: co to jest? Do czego służy? Jak pobrać aplikację?

Lidl Plus, nowa aplikacja sieci supermarketów Lidl, pozwala kupującym robić tańsze zakupy, a także brać udział w losowaniach zdrapek. Jak działa program? W jaki sposób mogę go pobrać? Wyjaśniono to w tym artykule.

Lidl Plus: co to jest?

Lidl Plus to aplikacja, którą Lidl oferuje za darmo. Jest ona dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Aplikacja Lidla pozwala na korzystanie z kuponów, specjalnych zniżek i zbieranie paragonów.

Czym jest Lidl Plus? Jak pobrać aplikację?

Aplikacja Lidl Plus jest dostępna zarówno dla użytkowników systemu Android (wersje 5.0 i wyższe), jak i iOS (10.0 i wyższe). W pierwszej kolejności należy pobrać Lidl Plus na swój smartfon za pośrednictwem Sklepu Play lub App Store. Każdy użytkownik Lidl Plus musi się zarejestrować.

Z aplikacji Lidl Plus można korzystać podczas zakupów. Po wybraniu interesujących Cię produktów aktywuj zdrapki lub kupony i zeskanuj kod QR, gdy przejdziesz do kasy. Płacimy mniej, gdy robimy zakupy. Lidl Plus pozwala znaleźć najbliższy sklep Lidl w Twojej okolicy i zarezerwować alkohole z Winnicy Lidla.

Lidl Plus: kupony, zdrapki i gazetki

Lidl Plus oferuje wiele nowych opcji dla klientów sieci, w tym dodatkowe rabaty, kupony i możliwość zbierania paragonów. Klienci Lidla co tydzień otrzymują na swoje smartfony kupony rabatowe, zdrapki i kupony. Lidl Plus pozwoli także na zbieranie paragonów za zakupy w supermarkecie.

Klienci mogą również skorzystać z aplikacji Lidl Plus, aby zgłosić zwrot lub zareklamować paragon.

Share :

Może Cię zainteresować

Ryneczek Lidla

Lidl rozwija obecnie koncept Ryneczek Lidl. Polskie produkty są głównym celem firmy. Ryneczek Lidla to...

Kuchnia Lidla

W ofercie Lidla jest około. 20 produktów dostępnych pod marką kuchnialidla.pl Kuchnia Lidla - wszystko co musisz...