• 22 maja 2024

Jak smakuje Nut Powder?

 

Masło orzechowe jest popularnym produktem wśród osób dbających o swoje zdrowie i trenujących. Masło orzechowe jest kaloryczne na poziomie 600 kcal na 100g, ale dostarcza niezapomnianych wrażeń smakowych. Miłośnicy masła orzechowego wiedzą, o czym mówią! Odtłuszczone masło orzechowe w proszku to alternatywa dla kalorycznych past orzechowych. Co to znaczy, że Peanut w Proszku jest odtłuszczony? Okazuje się, że jest to bardzo proste! Więcej o tym produkcie możecie przeczytać w tym poście.

Co to jest masło orzechowe w proszku?

To nic innego jak orzeszki ziemne w wersji odtłuszczonej i uprażonej. Proszek w konsystencji przypomina mąkę. Dlatego też często z tego produktu produkuje się mąkę orzechową. Masło orzechowe w proszku jest zdrowsze, bogatsze w białko i ma więcej błonnika niż zwykłe masło orzechowe. Zawiera również mniej kalorii niż zwykłe masło orzechowe.

Jakie masło orzechowe w proszku wybrać?

Na rynku jest wiele sproszkowanych maseł orzechowych. Jednym z nich jest Nut In Powder firmy FITREC. W przypadku tego produktu dostępne są dwa smaki: truskawkowy i klasyczny. Orzech w Proszku Klasyczny Powstaje on ze wspomnianych wcześniej odtłuszczonych orzechów ziemnych, słodzika sukralozy oraz soli. Dzięki temu wzmacnia naturalną słodycz i smak orzeszków ziemnych. Orzech Truskawkowy w Proszku zawiera również 100% naturalny akcent truskawkowy. Jest to liofilizowana truskawka w proszku. Jest to jedyny sposób na uzyskanie truskawkowego smaku. Nie ma żadnych sztucznych kolorów, aromatów ani cukru.

Masło orzechowe w proszku smakuje jeszcze lepiej, gdy dodamy powyższe składniki do orzeszków ziemnych. Nie jest też gorzkie jak 100% wersje orzechowe. Peanut in Powder nie zawiera oleju palmowego, a do swoich tłuszczów używa tylko starannie wyselekcjonowanych orzeszków ziemnych. W 100g otrzymujemy aż 13g błonnika, prawie 50g białka i tylko 13g tłuszczów na porcję.

Ile kalorii ma Peanut in Powder?

Masło orzechowe w proszku z odtłuszczonym masłem orzechowym ma 30% mniej kalorii niż to tradycyjne. Jest to dość imponujące, prawda? Wynika to z ograniczenia ilości tłuszczu o 70%. Peanut in Powder od FITREC zawiera około 450 kcal na 100g. Liczba ta może początkowo nie wydawać się imponująca, ale zmienia się po zmieszaniu proszku z wodą i zrobieniu masła orzechowego. Produkt końcowy ma mniejszą ilość kalorii niż zwykłe masło orzechowe, a smakuje bardzo podobnie. Jeśli lubisz orzechy w takiej formie, powinieneś spróbować Nuts In Powder. Zaoszczędzisz w ten sposób kalorie!

Jak zrobić orzechy w proszku?

Jego przygotowanie jest proste i szybkie. Wystarczy wsypać niewielką ilość masła orzechowego w proszku (w tym przypadku 15g) do pojemnika i wymieszać z wodą lub mlekiem w proporcji 1:1. Aby uzyskać kremową pastę orzechową, potrzebujemy od 15g do 20ml płynu. Masło orzechowe można uczynić bardziej płynnym poprzez dodanie większej ilości płynu. Dzięki temu idealnie nadaje się do polew.

Do czego używasz masła orzechowego w proszku?

Masło orzechowe w proszku ma wiele zastosowań. Masło orzechowe w proszku może być używane jako alternatywa dla tradycyjnego masła orzechowego, jeśli zostanie przygotowane zgodnie z powyższą instrukcją. Istnieje wiele innych opcji dla Peanut Powder.

Można go używać w smoothies, aby dodać orzechowy smak. Można również zastąpić nim mąkę. Jest to widoczne w naleśnikach. Aby nadać swoim naleśnikom smak masła orzechowego, dodaj Nut in Powder. Możesz również dodać Nut in Powder do swojego ciasta naleśnikowego. Peanut Butter Powder sprawdza się w ciastach jednoporcjowych, deserach warstwowych, owsiance i innych podobnych posiłkach. Można go również stosować w przepisach zastępując odżywkę białkową i kakao.

Jak smakują orzeszki ziemne w proszku?

Peanut in Powder ma silny orzechowy smak, jak sama nazwa wskazuje. Smak orzechowy trudno pomylić z czymkolwiek innym. Zapach jest dodatkowym potwierdzeniem. Orzeszki ziemne w proszku ma lekką słodycz, która niweluje gorycz i nadaje mu przyjemny smak. Dla wzmocnienia słodyczy dodaje się niewielką ilość soli. Masło orzechowe w proszku to obowiązkowa pozycja dla miłośników orzechów każdego rodzaju!

Share :

Może Cię zainteresować