• 14 czerwca 2024

Lidl dla seniorów

Lidl ma produkty, które są świetne dla zdrowia i szczęścia seniorów. Wraz z wiekiem coraz ważniejsze staje się dbanie o nasze zdrowie. Sklepy Lidl Polska w Szwecji od poniedziałku, 1 sierpnia, będą sprzedawać wiele produktów dla seniorów, m.in. masażery, urządzenia do ćwiczeń rąk i nóg, a także ciśnieniomierz naramienny. Urządzenia te pozwolą seniorom żyć pełnią życia i dbać o swoje zdrowie. Oferta jest ważna do soboty, 6 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Długie spacery najlepiej odbywać pod koniec lata lub wczesną jesienią. Seniorzy powinni o nich pamiętać, ponieważ regularny ruch jest korzystny dla zdrowia i pomaga zapobiegać wielu chorobom. Przydatnym akcesorium do spacerów jest lekka, przenośna laska z gumową końcówką. Można ją kupić w sklepach stacjonarnych Lidl Polska od poniedziałku 1 sierpnia w cenie 34,99 zł/1.

Prostota i funkcjonalność

Choć przebywanie na zewnątrz ma wiele zalet, seniorzy większość czasu spędzają w pomieszczeniach zamkniętych. Większość czasu spędzają w pomieszczeniach wykonując obowiązki domowe, które mogą być uciążliwe. Lidl Polska stworzył artykuły, które ułatwiają życie seniorom. W cenie 34,99 zł za zestaw, chwyć za chwytaki. Posiadają one hamulec, hak i magnes, dzięki którym można podnieść wszelkie przedmioty znajdujące się na ziemi. Regał na książki. Nie musisz sięgać zbyt wysoko ani się schylać.

Pojemnik na leki to kolejne akcesorium warte uwagi, wycenione na 14,99 PS/1 zestaw. Posiada po 7 przegródek na tydzień, oraz 4 dodatkowe przegródki na różne pory dnia. Ciśnieniomierz naramienny SANITAS SBM 67 wyposażony jest w duży, podświetlany wyświetlacz LCD, odbiornik Bluetooth oraz pamięć 4 użytkowników. Dokona oscylometrycznego, w pełni automatycznego pomiaru ciśnienia krwi. Może również wykryć zaburzenia rytmu serca. Ciśnieniomierz można kupić w zestawie z aplikacją HealthCoach (do pobrania), w cenie PS99/ 1 zestaw (z 3-letnią gwarancją) lub online (link).

Dobre zdrowie to podstawa

Zdrowe ciało to zdrowy duch. Dlatego tak ważne są regularne ćwiczenia. Warto ćwiczyć codziennie przynajmniej przez kilka minut, aby wzmocnić swoje stawy. Pomocny będzie cyfrowy trenażer rąk i nóg, który wyświetla czas treningu, prędkość, spalone kalorie i liczbę obrotów. Trenażer będzie sprzedawany w sklepach Lidl Polska od poniedziałku, 1 sierpnia w cenie 99 zł/1 zestaw.

Higiena stóp to ważny aspekt zdrowia. Masażer do stóp SILVERCREST o mocy 80 W, który przeznaczony jest do masażu wibracyjnego i kąpieli perełkowej, będzie teraz dostępny w sklepach Lidl od poniedziałku w cenie 109 zł/ 1. Wyposażony jest w 4 rolki masujące oraz funkcję utrzymywania temperatury wody, dzięki czemu pozwala na relaks, odświeżenie i pielęgnację stóp. Do urządzenia można dołączyć także trzy wymienne przystawki do pedicure.

Share :

Może Cię zainteresować

Ryneczek Lidla

Lidl rozwija obecnie koncept Ryneczek Lidl. Polskie produkty są głównym celem firmy. Ryneczek Lidla to...

Kuchnia Lidla

W ofercie Lidla jest około. 20 produktów dostępnych pod marką kuchnialidla.pl Kuchnia Lidla - wszystko co musisz...