• 14 czerwca 2024

Nutlove - konkurent dla Coconut Cream?

Nutlove - konkurent dla Coconut Cream?

Biedronka dodała do swojej oferty nowy produkt - GO On Coconut Cream! Ta wiadomość ucieszy wszystkich miłośników słodyczy bez dodatku cukru. Czy krem ten będzie konkurencją dla dostępnego już w Biedronce Nutlove?

Skład GOON Coconut Cream

Nowość od GO ON w Biedronce, to krem z oleju kokosowego bez oleju palmowego i cukru. Skład to zaledwie kilka prostych składników: serwatka, olej shea, odtłuszczone mleko w proszku, migdały i oczywiście płatki kokosa. Za słodycz kremu odpowiada malitol, substancja słodząca. Smak kremu można również poprawić dodając sól morską.

Jakie makroskładniki zawiera śmietanka kokosowa sprzedawana przez Biedronkę?

Produkt GO ON Krem kokosowy 100g zawiera:

  • 553 kcal
  • 5,8 g białka
  • 45 g tłuszczu
  • 43 g węglowodanów

Nutlove Coco Crunch vs GO ON Coconut Cream

Oba produkty mają identyczny skład! Jak wygląda ich porównanie pod względem wartości odżywczych? Nutlove ma 576 kalorii na 100g, podczas gdy krem GO ON zawiera 553kcal. A co z ilością białka? Coco Crunch (6g/100g) wygrywa tę rundę, pomimo niewielkiej różnicy 0,2g. Ilość tłuszczów w produkcie sprawia, że krem GO ON jest lepszy. Krem kokosowy zawiera 46 g tłuszczów, podczas gdy Nutlove ma ich 45 g. Różnica między zawartością węglowodanów i innych makroskładników jest bardziej zauważalna. Produkt GO ON zawiera 43 g węglowodanów, podczas gdy krem AllNutrition zawiera 46 g na 100 g.

Oba kremy kokosowe mają podobny skład i zbliżony profil odżywczy. Różnica między nimi nie jest duża. Krem kokosowy czy Coco Crunch - co jest lepsze? Wybierz sam!

Kiedy krem kokosowy GO ON będzie dostępny? Ile będzie kosztować?

Data premiery śmietanki bez cukru została ustalona na czwartek, 2 marca 2023 roku. Biedronka ma nowy produkt w asortymencie swoich sklepów. Za słoiczek 180 g zapłacimy 11,99 zł.

Biedronka nie przestaje zaskakiwać wysokobiałkowymi produktami bez cukru. W gazetce znajdziemy również nowe batony Go Active, a także GO ON Cream. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami kolejnymi nowościami!

Śledź @fit_reviews, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w świecie fitness.

Share :

Może Cię zainteresować