• 14 czerwca 2024

Olimp Protein Bar Coffee Delight - Najlepszy batonik do kawy!

Minęły dwa miesiące od czasu, gdy recenzowaliśmy pierwszy baton z nowej serii firmy Olimp Sport Nutrition. Teraz przyszedł czas na wypróbowanie pozostałych smaków. Dziś jest to "Coffee Delight".

Konsekwencja

Podobna do wersji orzechowej. Warstwa czekoladowa jest gruba i oblana czekoladą. Poniżej znajdują się chrupiące kulki sojowe, plastyczny karmel i zbita masa białkowa. Ma kształt "Lwa"

Smak

Biała czekolada to kolejny zwycięzca. Połączono ją z ukrytymi smugami karmelu i kakao, nadając przekąsce słodki, ale niesłodzony smak. Tytułowa kawa wybija się na pierwszy plan w białkowej części batona. Jej aromat i smak są delikatne i nie dominują nad resztą. Te elementy współgrają ze sobą i sprawiają, że na myśl przychodzi mi Lion, a zwłaszcza jego limitowana edycja "Latte".

Podsumowanie

Olimp Protein Bar 2 był jeszcze lepszy od poprzedniego. Świetnie jest stosować białą czekoladę w batonach proteinowych, ale ten od Olimpu jest jeszcze lepszy dzięki swojej nietypowej konsystencji. Jak będzie wyglądał ostateczny smak? O tym będzie mowa w poniedziałek.

Cena:ok. 7 zł

Share :

Może Cię zainteresować