• 14 czerwca 2024

Olimp Protein Snack Double Chocolate

 

Nowe produkty! Nowe produkty!Olimp Sport Nutrition wprowadził 16 stycznia do sprzedaży nowe produkty. Są to Olimp Protein Snacks w dwóch smakach. Dziś testuję Double Chocolate, a już wkrótce recenzja Hazelnut Cream. Oba są już dostępne w Strefie Mocy. A czy Wy już ich próbowaliście? Dajcie znać co sądzicie, a ja zabieram się za moją recenzję Olimp Protein Snack Double Chocolate.

Konsystencja

Taka przekąska powstała po raz pierwszy w historii! Struktura tej przekąski podzielona jest na trzy warstwy. Polewa to cienki, podobny w smaku chrupiący wafelek oraz porcja główna, czyli zawartość białka. Ta ostatnia jest ważna i należy o niej wspomnieć. Stanowi ona większość przekąski, co widać na zdjęciu. Ta część przypomina mi tabliczkę czekolady. Jest twarda, zbita i piaszczysta, ale łatwo się rozpuszcza. Muszę przyznać, że uwielbiam tę "inną" teksturę.

Smak

Jest on zgodny z nazwą Double Chocolate. Mamy tu bowiem zarówno ciemną czekoladę, jak i deserową. Ta pierwsza pokrywa całą przekąskę, ale ma bardzo przeciętny smak. Druga jest nieco lepsza i stanowi główny smak w całym Protein Snack. Można mu przypisać trzy cechy: intensywnie kakaowy, słodki i lekko mdły. Nowość od Olimpu w smaku skromnie ocenię jako dobrą. Nie jest to jeszcze najlepszy produkt w tej kategorii. Miłośnicy czekolady powinni być jednak zadowoleni, bo kakao jest tu pod dostatkiem. Warto zaznaczyć, że nie ma tu sztucznej goryczki.

Podsumowanie

Konsystencja i smak? Jest dobrze, ale nie jest idealnie. Jeszcze gorzej jest z wartością odżywczą i składem. Jako główne źródło białka, w składzie znajdziemy olej kokosowy, olej palmowy, cukier i kolagen. W jednej porcji znajduje się 325 kcal i wysoka zawartość tłuszczów nasyconych. Tak wygląda nowość Olimp Protein Snack Double chocolate
 

Cena: Około 8 zł

Share :

Może Cię zainteresować