• 22 maja 2024

One Bar Peanut Butter Cup - Czy smakuje jak Reese's Peanut Butter Cup?

 

Są coraz popularniejsze w USA i w Polsce. Są to batony białkowe ONE Bar. Dziś zaczynam ich testowanie! Zaczęłam od Reese's o smaku babeczki. Batony ONE Brands mają 20g białka i 1g cukrów prostych. Jak sprawdzają się w praktyce? One Bar Peanut Butter Cup

Konsystencja

Liczyłem na "petardę", ale po raz kolejny się przeliczyłem. ONE Bar jest spójny i przypomina wiele batonów proteinowych dostępnych na rynku. Jest po prostu ciągnący! Jest ciągnący!!! Nie są przytłaczające ilościowo, więc nie można ich chwalić. Zazwyczaj mówię, że lubię teksturę batonów proteinowych, ale w tym przypadku liczyłam na więcej. Polewa to już inna sprawa! Jest gęsta, nie kruszy się i stanowi spójną część masy białkowej.

Smak

Czy kiedykolwiek masz to uczucie, że jesteś podekscytowany, aby spróbować czegoś, ale potem rozczarowany? W przypadku ONE Bar Peanut Butter Cup Bar było dokładnie tak. Jest pyszny, ale nie brakuje mu wad. Jedyną rzeczą, która najbardziej mnie rozczarowała jest mała słodycz. Jest ona ok. Od razu po otwarciu opakowania widać, że w środku znajdują się orzeszki ziemne. Kojarzy mi się z budżetową wersją Reese'a. Dlaczego. Mimo umieszczenia w składzie masła orzechowego, masła orzechowego i mąki orzechowej, nie ma tu wybitnego poziomu intensywności. Na czym polega ta różnica? Prawdopodobnie jest to nic. Każdy element batona utrzymuje równy poziom. Choć mleczna czekolada jest dobrej jakości, to słodycz już nie.

Podsumowanie

ONE Bar Peanut Butter Cup to dobry baton, ale inne smaki mogą być lepsze. Wkrótce podzielimy się kolejnymi informacjami.

Cena: 10,98 zł

Share :

Może Cię zainteresować