• 23 lipca 2024

Optimum Nutrition Protein Almonds - trufla z ciemną czekoladą

 

Dziś recenzuję drugi smak Protein Almonds od Optimum Nutrition. Cinnamon Roll pozostawił mnie w rozczarowaniu i nie postawił wysoko poprzeczki Dark Chocolate Truffle. Jaki był efekt końcowy? Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją.

Konsystencja

Tym razem chrupiące migdały zawarte są w zwartej, ale miękkiej masie. Jej konsystencja przypomina wnętrze tytułowych trufli. Te dwie części oblane są cienką warstwą czekoladowej polewy. Protein Almonds znów są idealne w konsystencji i nie smakują jak zwykłe proteinowe przekąski - 10/10.

Smak

Wypuściłam z siebie westchnienie. Ta wersja jest zdecydowanie lepsza od Cinnamon Roll. Ciemna czekolada nie jest obezwładniająca w goryczce. Zamiast tego dominuje słodycz i wyraźny słony smak migdałów. Polewa jest wysokiej jakości i nie czuć w niej sztuczności. Przekąskę można też nazwać "truflą", bo każdy, kto kiedykolwiek próbował tych pralin, zna ich smak. Jesteście miłośnikami czekolady deserowej? Ta przekąska będzie przez Was kochana jeszcze bardziej niż przeze mnie - 7,5/10

Podsumowanie

Udało się!!! Wypróbowaliśmy dwie wersje Protein Almonds w Polsce, a zwycięzcą okazała się Dark Chocolate Truffle. Połączenie słodyczy, soli i pikanterii tej przekąski ponownie przypadło mi do gustu. Z pewnością będę do niej wracać jeszcze nie raz. Z niecierpliwością czekam na wypróbowanie nowych, słodszych smaków.

Cena: 8,99 zł

Share :

Może Cię zainteresować