• 14 czerwca 2024

Optimum Nutrition Protein Bar Rocky Road - testuję!

 

Dziś Optimum Nutrition bierze na warsztat drugą czerwcową nowość. Rocky Road to popularny w Stanach Zjednoczonych blok chocoaldowy. Posiada dodatki takie jak orzechy i Marshmallows. Jak smakuje w formie batona proteinowego? Ja już znam odpowiedź.

Konsystencja

To arcydzieło! Ta przekąska to majstersztyk! Jest zupełnie inna niż 90% batonów proteinowych. To miękki, puszysty mus, który rozpływa się w ustach. Zero ciągnącej się tekstury. Całość pokryta jest grubą warstwą polewy, na którą następnie nakłada się chrupiące kulki sojowe. Lubisz teksturę i smak batonów Carb Killa? Ten jest właśnie dla Was. W tej chwili już go nie ma.

Smak

Wypuściłam westchnienie. Rocky Road był właściwie lepszy od wersji Chocolate Caramel z mojej ostatniej recenzji. Goryczka nadal jest wyraźna, ale to głównie zasługa belgijskiej czekolady. Bita śmietana to lekka, słodka mieszanka wanilii i trudnego do zdefiniowania, owocowego smaku. Najbardziej przypomina truskawkę, ale Marshmallows nie są tym, co tu znalazłam. Czy jest to coś w stylu Rocky Road? Nie jest to coś, o czym chciałabym zapomnieć, gdyż nigdy go nie jadłam. Smak przyzwoity.

Podsumowanie

Choć Optimum Protein bar Rocky Road nie jest najlepszym wyborem dla miłośników słodyczy, to jego doskonała konsystencja rekompensuje wszelkie braki w smaku. Zdecydowanie warto go spróbować. Przede mną jeszcze ostatni smak - Chocolate Peanut Butter. Próbowaliście już go kiedyś?

Cena: około 8 zł ("Strefa Mocy")

Share :

Może Cię zainteresować