• 14 czerwca 2024

Optiumum Nutrition Protein Whipped Bites - recenzja 2 smaków.

 

Truskawka i śmietana

To zdecydowanie nie jest zwykły baton proteinowy. Podzielony jest na dwie porcje po 38g każda, co widać na drugim zdjęciu. Polewą przekąski jest cienka warstwa ciemnej i białej czekolady. Najlepszą rzeczą w tym batonie jest jego tekstura. Jest bardzo miękka i przypomina mi Milky Way. Zasługuje to na pochwałę. Baton proteinowy smakuje bardzo podobnie do cukierków Mister Ron. Połączenie śmietanki z truskawkami dobrze ze sobą współgra. Gorzka polewa sprawia, że całość nie jest zbyt słodka. Mimo że był to bardzo smaczny baton, spodziewałam się czegoś lepszego. Nie oznacza to jednak, że nie kupię go ponownie.

Solony karmel

Solony karmel to kolejny popularny smak. O ile konsystencja batona jest taka sama jak poprzednika, to warto zwrócić uwagę na inną polewę. W tej wersji nie jest to ciemna czekolada, a mleczna z białą czekoladą. Smak jest tym, co najbardziej mnie ciekawi. Karmel jest niemal niepokorny, a słony smak nie występuje. Całość jest umiarkowanie cukrowa, podobnie jak truskawkowa. Warto zaznaczyć, że produkt ten ma przyjemną, miękką konsystencję, niską zawartość cukrów (2g), wysoką błonnika (7g), a także białka (20g).

Wipped Bites Salted Caramel jest dobry, ale gdybym miała wybierać między tymi dwoma smakami, wybrałabym truskawkowy&kremowy.
Cena: 10 zł 

Share :

Może Cię zainteresować