• 22 maja 2024

Oshee Natura Musli Bar recenzja nowości!

 

Maraton surowych batonów trwa w najlepsze! Choć producent jest teraz inny, to jakość surowych batonów nadal jest doskonała. Przekąska Oshee zawiera tylko pięć składników. To robi wrażenie. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie do końca. Lećmy.

 

Konsekwencja- wskazanie na wygląd. Obawiałam się najgorszego, ale się myliłam. Baton jest miękki i wilgotny. Płatki owsiane dodają do niego przyjemnego smaku. Są one wtedy nie do końca zmielone, co nadaje przekąsce chrupkości.

Smak Możesz zidentyfikować wszystkie 5 składników batona, nie znając jego etykiety. Właśnie dlatego dostaje się pierwszy plus. Choć Musli Bar jest słodki i bogaty w kakao, najbardziej podobał mi się ze względu na połączenie daktyli, orzechów i innych składników. Smak jest bardzo podobny do masła orzechowego i można go ocenić na 7,5/10.

Podsumowanie: Musli bar od Oshee to pierwszorzędny majstersztyk pod względem składu. Czasami 20 składników to za mało, aby baton był pyszny. Tutaj mamy zaledwie 5 składników i nie widzę potrzeby dodawania kolejnych. Idzie to w parze oczywiście z bardzo dobrą konsystencją.

Cena: około 3 zł 

Share :

Może Cię zainteresować