• 29 listopada 2023

OSHEE ZERO SUGAR APRICOT - Nowy napój izotoniczny

 

Czy jest to nowość? Wielu z Was mogło już wcześniej próbować tego napoju Oshee, ale ja próbuję go po raz pierwszy. Smak moreli w tym "zerze" odkryłem kilka tygodni temu i spróbowałem go wczoraj. Dziś dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Uważam, że wygląd butelki jest najlepszy ze wszystkich wersji. Zobaczymy co będzie dalej. Oshee Zero Sugar Apricot!!!

woda, kwas cytrynowy, cytryniany sodu, kolory, witaminy, naturalny aromat, sorbinian potasu, benzoesan sodu, cyklaminiany, sacharyny, acesulfam-k, aspartam

Smak

Po skosztowaniu tego Oshee pierwsze co przyszło mi na myśl to "multiwitamina". Ma to pewien urok, gdyż kolorem i smakiem przypomina napoje wieloowocowe. Czy morela dominuje w tym napoju? Choć łatwo ją tu rozpoznać, nie jest dominująca. Mieszanka smaków Oshee jest tym, co kojarzy mi się z multiwitaminami. Reszta cech jest typowa dla napojów izotonicznych. Na pierwszy plan wysuwa się słodycz i lekko kwaskowy smak. Minusem jest dziwny, sztuczny posmak. Można go wyczuć głównie przy pierwszych kilku łykach. Oshee Apricot jest porównywalny i spodoba się osobom, które lubią owocowe połączenia smaków.

Podsumowanie

Jesteście fanami napojów izotonicznych? To świetny wybór, jeśli używasz napojów izotonicznych lub po prostu je lubisz. Oshee Zero Sugar Apricot zawiera witaminy, sól (prawie 1g na butelkę). Wersja morelowa zawiera dodatkowo 400mg witaminy C na butelkę. Jest to 500% dziennej zalecanej wartości spożycia dla dorosłych. Jest to ogromna zaleta. Tę witaminę można łatwo pozyskać z pożywienia, więc nie jest to duża zaleta. A co Wy ostatnio piliście?

Cena: około 2 zł

Share :

Może Cię zainteresować