• 14 czerwca 2024

Pasta z orzechów laskowych Mr Nut - pierwsza recenzja!

 

Dziś testuję kolejny rodzaj orzechów w formie pasty. Tym razem są to orzechy laskowe. W tej formie po raz pierwszy spotykam się z nimi w postaci pasty. Zapowiada się ciekawie. Jak tym razem spisze się Pan Orzech? W recenzji poznamy odpowiedź na to pytanie. Zapraszam do udziału w niej.

Spójność

Pasta ta jest najbardziej gęsta ze wszystkich past Pana Orzecha, które testowałam. Wynika to z jej większej zawartości tłuszczu. Zerknijcie na zdjęcie, aby przekonać się o tym osobiście. Masło jest idealnie zmielone i może być stosowane jako składnik smoothie lub jako dodatek do omletów.

Smak

Będzie to rozkosz dla miłośników orzechów laskowych! Jest pyszna!!! Słodycz jest tym, czego mi brakuje, gdyż jestem przyzwyczajona do takiego połączenia orzechów i czekolady. Aby zrównoważyć naturalną goryczkę pasty, czuję potrzebę dodania kakao i erytrytolu. Dzięki temu przywrócony zostanie kremowy smak Ferrero. Jest on poniżej granicy siedmiu punktów, ocena 6,5/10.

Podsumowanie

Choć nie wiem dlaczego tak późno zdecydowałam się na wypróbowanie masła z orzechów laskowych, nie żałuję. Choć pasta Pana Orzecha jest pyszna, to wolę inne rodzaje orzechów. Na pewno zrobię z niej "fit" Nutellę.

Cena: około 34 zł

Share :

Może Cię zainteresować