• 14 czerwca 2024

Prozis Barlicious Protein Bar Milk Chocolate: Czy smakuje tak dobrze, jak wygląda?

 

To już oficjalne!!! Z przyjemnością ogłaszam, że nawiązałem współpracę z firmą Prozis. Mam wiele możliwości testowania nowych produktów, ponieważ portugalska firma jest europejskim liderem w dziedzinie żywienia sportowego i żywności funkcjonalnej. Zasady są takie same! Jak zwykle będę z Wami szczery. Prozis nie nakłada na mnie żadnych ograniczeń. Pozwala mi zarządzać moim profilem zgodnie z moimi wartościami. Teraz przyszedł czas na spróbowanie batona proteinowego. Jest to Prozis Barlicious Protein Bar Milk Chocolate. Czujcie się zaproszeni.

Konsystencja

Jest to połączenie z popularnego Marsa i tradycyjnego batona białkowego. Tak właśnie można by opisać masę białkową Barlicious. Ta masa białkowa ma zarówno miękką konsystencję, jak i element ciągnący. Kawałki orzeszków ziemnych ukryte są wtedy pod grubą warstwą o chrupiącej czekolady. Kosmetyczna "kropka nad i" to mała smuga płynnej czekolady, która ukryta jest pod polewą. Takie fantazje są godne podziwu! - 8/10.

Smak

Jest to mleczna czekolada, wierna swojej nazwie. Jest całkiem dobra. Jej smak nie jest zepsuty przez słodycz, za to jest wzmocniony przez orzechy. W batonie Barlicious spodobało się również sprawdzone połączenie orzeszków ziemnych i czekolady. Masa białkowa smakuje delikatnie kakaowo i nie zachowuje goryczy, z której znane są batony proteinowe. Można by ją dosłodzić karmelem, ale i tak jest dobrze - 7/10.

Podsumowanie

Próbowaliście kiedyś Prozis Barlicious Protein Bars w mlecznej czekoladzie? Jesteśmy wdzięczni za wsparcie! Bądźcie na bieżąco z kolejnymi recenzjami "prozis".

Cena: 7,70 ZŁ 

Share :

Może Cię zainteresować