• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Chocolate & Orange Coffee - moja recenzja!

 

Właśnie zakończyłam grudniowe uzupełnianie kawy i od tego czasu testuję codziennie. Dziś dzielę się moją pierwszą recenzją. Zaczęłam od połączenia pomarańczy i czekolady. To był mój ulubiony smak. W czym tkwi sekret? Po prostu czekoladowo-pomarańczowa kawa!

Jak przetestować kawy rozpuszczalne od Simply Natural? Odważna łyżeczka kawy (5g), 160-180ml wody, 80-100ml mleka i 4-5 substancji słodzących.

Smak

W środku znajduje się bardzo aromatyczny kubek z kawą! Nie trzeba zamieszczać na etykiecie zdjęcia czekolady w kolorze pomarańczowym. Wszystko da się wyczuć w aromacie i smaku. W efekcie otrzymujemy mocną, mleczną, słodką kawę z silną pomarańczową nutą. Warto zaznaczyć, że nie zawiera ona sztucznych aromatów. Bez obaw!!! Ta kawa nie ma posmaku cytrusów - to byłby problem. Dla mnie ta kawa smakuje dobrze, ale nie na tyle, by uznać ją za jedną z "naj". Połączenie pomarańczy i czekolady jest tym, co preferuję w kwestii słodyczy.

Podsumowanie

Mimo, że połączenie pomarańczy i czekolady w kawie jest odważnym posunięciem, to sprawdza się świetnie. Jeśli kochacie kawę i szukacie nowych smaków, powinniście dodać "Simply Chocolate Orange Coffee" na swoją listę.

Cena: 22,99 zł

Share :

Może Cię zainteresować