• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Coffee Challah - Nowy smak!

 

Test smaku 15 kawowych smaków od Simply Organic? Dlaczego nie. Firma wzbogaca swoją linię produktów o nowe smaki. W dzisiejszym przeglądzie znalazła się chałka. Czy lubicie ją w klasycznej wersji? Ja uwielbiam!!! Poniżej powiem Wam, czy Simply Natural Challah Coffee It jest warta uwagi!

Jak mogę przetestować kawy rozpuszczalne od Simply Natural?

Odważna łyżeczka kawy (5g), 160-180ml wody, 80-100ml mleka i 4-5 substancji słodzących.

Smak kawy Challah

Chałka jest tak charakterystyczna, że nie da się jej nawet pomylić z żadną inną! Te słowa potwierdza również kawa Simply Natural. Ta edycja Challah może nie ma intensywnego smaku, ale i tak można go wyczuć. Dominują w niej te dwie nuty: wanilia i sezam. Te odczucia dotyczą również kawy przygotowanej z dodatkiem słodzika lub mleka. To właśnie w ten sposób kawa aromatyzowana błyszczy. Ten smak jest świetny, jeśli lubisz chałkę. Kawa Simply Naturally jest delikatna, tak jak smaki wanilii czy czekolady. Klasyka sparowana z wysokiej jakości ziarnami kawy. Pasuje do mnie idealnie!

Podsumowanie

Choć Simply Naturally Coffee Challah może nie jest najlepsza, to nie jest zła. Jadłam ich wiele, ale moimi ulubionymi są masło orzechowe, pralinki kokosowe i ciasteczko z karmelem. Oryginalność Chałki łączy się z klasyką. To połączenie jest jak najbardziej warte uwagi. Coming soon: Więcej smaków!

Cena: 29,99

Share :

Może Cię zainteresować