• 22 maja 2024

Simply Naturally Coffee "Toffifee", test

 

Kawy mogę testować bez końca! Dzisiejsza kawa Simply Naturally Coffee "Toffifee", czyli siedemnasty smak z serii Simply Naturally, jest przedmiotem tej recenzji. Jej oficjalny tytuł to Toffee, Nut, & Chocolate. Czy próbowaliście już tej kawy? Oto moja recenzja.

Jak mogę przetestować kawę rozpuszczalną od Simply Naturally

Łyżeczka kawy (5g), 160 do 180 ml wody, 80 do 100 ml mleka, 4-5 substancji słodzących.

Kawa Simply Naturally Toffifee ma niepowtarzalny smak

Jedna z najlepszych! Bez trudu można wyczuć tu toffi. Połączenie smaków karmelowych z kawą Toffifee jak na razie sprawdza się świetnie. Polecam picie kaw aromatyzowanych w tym combo. A co z orzechami i czekoladą? Są wyczuwalne, ale nie w takim stopniu jak toffi. Czekolada jest bardziej korzystna z tych dwóch składników. Ma taki sam aromat jak kawa " Mleczna czekolada". Można go określić jako delikatny aromat, który nie przytłacza cudownego połączenia toffi, czekolady i toffi. Mimo, że nie jest idealna, to ta mieszanka i tak robi świetną robotę.

Podsumowanie

Simply Naturally Coffee "Toffifee", od teraz będzie jednym moim TOP w rankingu tej firmy. Na szczycie nadal znajdują się Pralinki kokosowe, Peanut Butter i Cookie With Caramel. Ta trójka otrzymuje ode mnie ocenę 10/10! Kolejne smaki zostaną zrecenzowane już wkrótce. Jest jeszcze wiele smaków do wypróbowania!

Cena: 29,99

Share :

Może Cię zainteresować