• 22 maja 2024

Simply Naturally Kawa "Kinderbueno" - recenzja!

 

Czy pijecie kawę każdego dnia? Dla mnie to obowiązkowa pozycja każdego dnia! Dlatego tak bardzo cieszę się, że mogę próbować nowych smaków od Simply Naturally. Dziś recenzuję smak Peanut & Cream & Chocolate. Etykieta sugeruje, że może kojarzyć się z Kinder Bueno.

Jak mogę przetestować kawę rozpuszczalną od Simply Naturally

czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180ml wody, 80-100ml mleka i 4-5 substancji słodzących

Smak

Choć kawa nie kojarzy się z Kinder Bueno, to i tak jest bardzo smaczna! W smaku najbardziej wyczuwalna jest śmietanka. Można go wyczuć podwójnie, gdy występuje w towarzystwie mleka. Ten aromat jest tym, co najbardziej mi odpowiada. W tle obecne są zarówno orzech, jak i czekolada. Próbowałem kilkunastu kaw wyprodukowanych przez Po prostu i widzę spójność w mieszankach aromatów. Skutkuje to podobnym smakiem. Kawa a'la Kinder Bueno była świetna, ale zwykła instant z mlekiem lub słodzikiem nadal jest moją ulubioną. To świetna opcja dla tych, którzy lubią mleczne kawy, ale chcą czegoś innego.

Podsumowanie

Kawa Simply Naturally "Kinderbueno" była 18 smakiem, który zrecenzowałam. Czy był zaskakujący? Nie. Przekroczył moje oczekiwania, bo wiedziałem, czego się spodziewać. TOP3 od miesięcy niezmienione -. Cookie and caramel, Coconut Pralines, i Peanut Butter. Te kawy zostały przeze mnie ocenione na 10/10!

Cena: 29.99

Share :

Może Cię zainteresować