• 22 maja 2024

Simply Naturally Peanut Butter Coffee - Najlepsza kawa?

 

Ostatnio próbowałam dwóch rodzajów kawy mielonej. Dziś wracam do korzeni: rozpuszczalnej. Simply Naturally oferuje zarówno zwykłą, jak i błyskawiczną wersję tego napoju, o czym wspominałam w poprzedniej recenzji. Dostępnych jest siedem smaków instant: Caramel, Karmel i Krówka.

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W...Składniki : kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak przetestować kawy rozpuszczalne od Simply Natural? Łyżeczka kawy (5g), 160 do 180 ml wody, 80 do 100 ml mleka, 4-5 substancji słodzących.

Smak - W przeciwieństwie do kaw mielonych, mamy już intensywny zapach i smak. Czy jest on sztuczny? W teorii może brzmieć sztucznie, ale w realnym świecie nie jest to widoczne. Ma wyraźny orzechowy smak i nazywa się masłem orzechowym. Nie ma goryczki, chemicznego posmaku, co nie jest często spotykane w przypadku syropów zero kalorii. Są to kawy z mlekiem i słodzikiem. Ziarna arabiki bez tych dodatków są nieco bardziej aromatyczne. To obowiązkowa pozycja dla miłośników masła orzechowego i deep L. Po prostu niesamowite! - 10/10.

Podsumowanie: Kawa rozpuszczalna jest najlepszym wyborem dla intensywnego aromatu. Kawa Simply Peanut Butter to zwycięzca! Już wkrótce przetestujemy kolejne kawy Simply Natural - rozpuszczalną i mieloną o wyższej zawartości kofeiny.

Cena: 22,99 zł

Share :

Może Cię zainteresować