• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Silver Shot Coffee ma więcej kofeiny

Simply Naturally Silver Shot Coffee ma więcej kofeiny

Simply Naturally Silver Shot Coffee Tę tajemniczą nazwę zawdzięcza kawie mielonej, która ma o 50% większą zawartość kofeiny. Ziarna robusty stanowią połowę składu. To właśnie dlatego "pobudza". Reszta to klasyczna arabika. Sprawdźmy, jak to połączenie wpływa na smak. Wystarczy przetestować.

Kawy Simply Natural są testowane przeze mnie. 2 łyżeczki kawy, 160-180ml wody, 90-100ml mleka, 2-3 substancje słodzące.

Smak - arabica jest mi bardzo dobrze znana, ale robusty jeszcze nie próbowałem (przynajmniej tak mi się wydaje). Mimo, że nie zauważyłem różnicy w zapachu, to zauważyłem różnicę w smaku. Robusta dodaje niezwykły posmak, który trudno opisać słowami. Dla mnie to określenie jest lekko ostre. Choć nie sprawia, że kawa smakuje źle, to jednak czyni ją nieco mniej smaczną niż kawa z ziaren arabica. Nadal można wyczuć najlepszą jakość. Simply Natural proponuje Silver Shot jako szybką opcję na espresso - 6,5/10.

Podsumowanie: Choć nadal smaczna, zajmuje ostatnie miejsce w moim rankingu kaw Simply Natural. Silver Shotowi zabrakło charakterystycznego smaku arabica, który firma wyrabia w swoich innych kawach. Jest dobra, będę ją próbował. Ale następnym razem sięgnę po inną kawę.

Cena: 22,99 zł

Share :

Może Cię zainteresować