• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Coffee Belgian Pralines - testuję!

 

Która Po prostu to kawa? Mój licznik pokazuje, że jest to przegląd 18 smaków! Belgian Pralines została dodana do oferty kilka tygodni temu. Ten smak był dla mnie długoterminowym testem i chętnie podzielę się dziś swoją opinią. Czy próbowaliście już tego smaku?

Jak przetestować kawy rozpuszczalne od Simply Naturally? Łyżeczka kawy (5g), 160 do 180 ml wody, 80 do 100 ml mleka i 4-5 substancji słodzących.

Kawa od Simply Natural

Uważam, że wszystkie czekolady z odrobiną czekolady są niemal identyczne. Choć może się to wydawać odważne, jestem pewna, że wiele osób się ze mną zgodzi. Belgian Pralines to smak, który mogę określić jako subtelny i mleczny. Tego właśnie się spodziewałem. Kawa jest pyszna i nie pozostawia posmaku. W wersji czarnej aromat jest mocniejszy niż po dodaniu mleka. Uważam, że kawy smakowe są najlepsze, gdy są słodzone mlekiem. Podobają mi się belgijskie praliny, ale trudno to opisać.

Podsumowanie

Szukacie pysznej kawy smakowej? Simply Naturally Belgian Pralines to świetny wybór. Masło orzechowe, ciasteczko z karmelem i praliny kokosowe to jedne z moich ulubionych smaków. Mają one wyrazisty aromat!

Cena: 29,99

Share :

Może Cię zainteresować