• 22 maja 2024

Loteria Lidla

Lidl rozpoczyna Wielką Loterię Świąteczną. W ciągu 40 dni aż 640 klientów może wygrać. Klienci sklepów Lidl mogą wygrać nagrody o wartości ponad 1,2 mln zł w Loterii Świątecznej. Udział w niej może wziąć każdy, kto zrobił zakupy za minimum 99 zł

Jaki jest termin ważności Wielkiej Loterii Świątecznej Lidla?

Klienci sklepów mogą wziąć udział w "Wielkiej Loterii Świątecznej Lidla" od poniedziałku 14 listopada. Codziennie, od godziny 6:00 do 21:59, można wygrać bony podarunkowe o wartości 2000 zł.

W ciągu 40 dni w loterii może wygrać nawet 640 klientów Lidl Polska. Do ich dyspozycji będą karty podarunkowe o wartości 1 280 000 zł. Do udziału w loterii uprawniony jest każdy, kto dokonał zakupów na kwotę minimum 1 280 000 zł. 99 zł w okresie od 14 listopada do 23 grudnia tego roku.

Święta Bożego Narodzenia są magiczne. To te nieliczne dni w roku, w których możemy sprawić radość naszym najbliższym. Zapominamy o zmartwieniach i staramy się być życzliwi. Jest wiele rzeczy, które mogą być kosztowne, np. wymarzone prezenty, 12 potraw, spotkania z przyjaciółmi i rodziną, wycieczki.

Lidl Polska sięgnął po pomoc, aby zapewnić polskim rodzinom radość z Bożego Narodzenia mimo rosnących rachunków i inflacji. Z jego inicjatywy powstała wyjątkowa inicjatywa - "Wielka Świąteczna Loteria Lidla". Trwa ona od 14 listopada do 23 grudnia. Przez 40 dni, na które składają się 2 niedziele zakupowe, co godzinę między godziną 6:59 a 21:59 do nabycia są karty podarunkowe o łącznej wartości 2000 zł. W tej akcji będzie można kupić aż 640 kart podarunkowych o łącznej wartości do 1 280 000 zł.

Jak wziąć udział w Lidl Lotto?

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać świąteczny prezent dla Lidl Polska lub niebieskiego Mikołaja? To proste. Należy zrobić zakupy za minimum 99 zł w sklepach Lidl Polska między 14 a 23 grudnia. Należy pamiętać, że zakupy promocyjne nie mogą wykluczać produktów wymienionych w regulaminie. Koniecznie należy zachować oryginalny dowód zakupu, a następnie zarejestrować paragon na stronie: www.swiatecznaloterialidla.pl.

Po przesłaniu zgłoszenia szczęśliwi zwycięzcy zostaną powiadomieni i otrzymają formularz. Aby wypełnić formularz, należy dołączyć zdjęcie lub skan zwycięskiego paragonu. Na podany adres e-mail zostanie wysłany kontakt w celu odebrania nagrody w postaci elektronicznych bonów podarunkowych o łącznej kwocie 2000 zł. Nagrody te są ważne do zakupu w sklepach stacjonarnych Lidl Polska do 28 lutego 2023 roku.

Share :

Może Cię zainteresować

Ryneczek Lidla

Lidl rozwija obecnie koncept Ryneczek Lidl. Polskie produkty są głównym celem firmy. Ryneczek Lidla to...

Kuchnia Lidla

W ofercie Lidla jest około. 20 produktów dostępnych pod marką kuchnialidla.pl Kuchnia Lidla - wszystko co musisz...

Lidl dla seniorów

Lidl ma produkty, które są świetne dla zdrowia i szczęścia seniorów. Wraz z wiekiem coraz ważniejsze staje się...

Aplikacja Lidl Plus

Lidl Plus: co to jest? Do czego służy? Jak pobrać aplikację? Lidl Plus, nowa aplikacja sieci supermarketów Lidl...