• 23 lipca 2024

Lidl Protein Bar 35% - nowy baton proteinowy!

Lidl Protein Bar 35% - nowy baton proteinowy!

Kolejna wysokobiałkowa innowacja! Lidl Protein Bar to baton proteinowy dostępny w dwóch smakach. Jakie są wartości odżywcze i skład tego batona? Kiedy możemy go kupić i ile kosztuje?

Lidl sprzedaje teraz nowy baton proteinowy

Lidl nie przestaje zadziwiać i dodaje kolejny produkt do swojej wysokobiałkowej oferty! Protein Bar 35%, to baton proteinowy bez dodatku cukru, który ostatnio znaleźliśmy na półkach. W ofercie znajdują się dwie opcje smakowe:

  • Coconut & Salty Caramel - połączenie sernika i kokosa z nadzieniem o smaku solonego karmelu.
  • Chocolate & Peanut - czekoladowy batonik z nadzieniem karmelowym i orzeszkami ziemnymi.

Lidl Protein Bar 35% - skład.

Nowy baton proteinowy zawiera 3 źródła białka: białko sojowe, koncentrat białka mleka oraz hydrolizat białka kolagenowego. Baton pokryty jest warstwą mlecznej czekolady bez dodatku cukru. Protein 35% z Lidla zawiera m.in. odtłuszczone mleko w proszku, pastę lub nadzienie o smaku solonego karmelu, canolę, skrobię modyfikowaną i tapiokę. W zależności od tego, jaki smak wybierzemy, możemy znaleźć także inne dodatki, takie jak wiórki kokosowe (w przypadku wersji Coconut & Salty Caramel) czy orzeszki ziemne (w wariancie Chocolate & Peanut). Baton proteinowy nie zawiera oleju palmowego ani cukru. Jako substancję słodzącą zastosowano maltitol.

Ile kalorii i białka zawiera Lidl protein 35%?

Nowy baton od Lidla zawiera aż 35% białka.

Jaka jest zawartość makroskładników w jednej porcji?

  • 305 kcal
  • 28 g białka
  • Tłuszcze: 12,8g
  • 28g węglowodanów

Kiedy Lidl zaopatrzy się w nowy baton proteinowy?

Jaka jest cena Lidl Protein Bar 35 %? Baton jest zaskakująco tani jak na ilość zawartego w nim białka! Za 80g Protein Bara z 35% zapłacimy 4,99zł.

Próbowaliście już nowego wysokobiałkowego produktu dostępnego w Lidlu? Jak oceniacie jego smak? Powiedzcie nam, który smak najbardziej Was ciekawi - Coconut & Salty Caramel, czy Chocolate & Peanut.

Śledź @fit_reviews, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w świecie fitness.

Share :

Może Cię zainteresować