• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Coffee Hazelnut - moja recenzja!

 

Miesiąc temu pisałam o pierwszej kawie Simply Naturally. Dziś testuję już piąty smak. Po raz trzeci jest to kawa mielona. Czy "Orzech laskowy" będzie w stanie konkurować z "Daktylem z czekoladą", oraz "Snickersem"? Na to pytanie znam odpowiedź. To po prostu kawa!

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W...Składniki : kawa rozpuszczalna, aromat.

Simply Naturally zdążyło mnie przekonać do zaakceptowania bardzo lekkiego smaku, jaki widnieje na grafice opakowania. Jednak w tym przypadku jest on jeszcze mniej widoczny. Głównym aromatem jest oczywiście pyszny smak mielonych ziaren arabiki. Nie można na nie narzekać. Już teraz można powiedzieć, że wysokiej jakości ziarna są warte wyższej ceny. Jest to cecha, którą bardzo sobie cenię. Wróćmy jeszcze do zapachu orzechów laskowych. Kojarzy mi się on z tym z pierwszej testowanej przeze mnie wersji, czyli batona karmelowo-orzechowego. Jest jednak mniej intensywny, niż powinien być. Otrzymał wysoką ocenę, ale spodziewałam się więcej. Koneserzy kawy mielonej - 7,5/10

Podsumowanie

Krótko, do rzeczy - dzisiejsza Simply Coffee Hazelnut zajmuje trzecie miejsce w mojej hierarchii wersji mielonych. "Snickers" nadal jest moim faworytem, natomiast "Randka z czekoladą" zajmuje drugie miejsce. Następnym razem spróbuję Silver Shot - kawy o wyższej zawartości kofeiny. Smacznego.

Cena: 22,99 zł (Simply Natural).

Share :

Może Cię zainteresować