• 22 maja 2024

Moja recenzja Simply Naturally Kawa Daktyl i Czekolada

 

Od mojej ostatniej recenzji kawy Simply Naturally minęło już trochę czasu, więc pora na wypróbowanie kolejnego smaku! Jest to połączenie daktyli z czekoladą. Jest to mój ulubiony pomysł w całej ofercie firmy. Teoria jest świetna, ale najlepszy jest smak. Oto początek testu.

 

Jak mogę przetestować kawy mielone Simply Natural? 2 łyżeczki kawy, 160-180ml wody, 90-100ml mleka, 2-3 substancje słodzące.

Smak

Aromat nie jest tak silny i tak oczywisty jak w przeszłości. Na pierwszym planie pozostaje naturalny aromat i smak mielonej kawy Arabica. Spodoba się on nawet najbardziej zagorzałym kawoszom. Czy to połączenie daktyli z czekoladą? Ten smak często spotykany jest w surowych batonach, gdzie główną rolę odgrywa kakao i wspomniane orzechy. Choć w tym przypadku nie jest to prawda, to jednak dodatek jedynie odpowiedniej ilości słodzika i mleka sprawia, że kawa staje się łatwiejsza do wyczucia. Warto zwrócić uwagę na naturalny aromat i brak sztucznego posmaku. Jakość kawy jest pierwszorzędna i odczuwalna od razu po jednym łyku. Simply Coffee jest godna polecenia. Chcę więcej!!! - 8/10.

Podsumowanie

Okazuje się, że daktyle z czekoladą smakują wyśmienicie. Temu smakowi nie sposób się oprzeć. W nieco ponad tydzień opakowanie znów zniknęło. PO PROSTU KAWA DAKTYLE I CZEKOLADA

Cena: 22,99 zł 

Share :

Może Cię zainteresować