• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Milk Chocolate Flavored coffee

 

To nie może być to! Od ponad dwóch miesięcy nie była przedmiotem recenzji.. Dziś jest dzień, w którym przestanę używać tego niekorzystnego licznika. Będę recenzował kolejne smaki kawy z Po prostu. Zacznijmy od mlecznej czekolady! Próbowaliście już jej? Jest to najnowszy smak w ofercie. Poniżej przedstawiam mój test.
 

Jak mogę przetestować kawy rozpuszczalne od Simply Naturally

czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180ml wody, 80-100ml mleka i 4-5 substancji słodzących

Smak

Lepsze niż to, które próbowałam w Cafe D'or z Biedronki? Jest bezkonkurencyjna!!! Kawa rozpuszczalna Simply Natural nie ma nienaturalnej goryczki ani chemicznego smaku. Ziarna są też lepszej jakości, co nie jest zaskoczeniem. Najlepszy w tej kawie jest jej mocny, kremowy i mleczny smak, gdy użyjemy opisanych wyżej ilości. Mleczna czekolada jest już nieco mniej korzystna. Słowo to służy do wskazania, że trudno jest rozpoznać nazwę firmy. Jest to trudne wyzwanie, jeśli chodzi o kawy czekoladowe, a to kolejny przykład. Być może pamiętacie, że recenzowałem również odmianę chocolate orange (nie jest już dostępna). Aromat kakaowy był bardzo podobny. Jest to dobra kawa, ale nie będzie moim TOPem. Otrzymuje ode mnie siedem gwiazdek!

Podsumowanie

Czekolada kawowa o smaku Simply Naturally jest po prostu pyszna. Nie była to rzecz, wobec której miałam wysokie oczekiwania, więc nie jestem zaskoczona. Masło orzechowe i praliny kokosowe nadal zajmują pierwsze miejsce w moim rankingu. Smacznego!

Cena: 29,99 zł

Share :

Może Cię zainteresować