• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Kawa piernikowa - Świąteczny test smaku!

 

Zapasy wróciły do normy! Ostatnio na Instagramie podzieliłam się z Wami kolejnymi trzema kawami Simply Naturally. Tym razem wybrałam wersję mieloną z orzechami laskowymi, piernikową instant oraz kawę o wyższej zawartości kofeiny. Tę ostatnią wybraliście, więc to od niej zacznę testy. Świąteczne wibracje czas zacząć - kawa Simply Gingerbread

Smak

Przypomnijcie sobie moją recenzję kawy o smaku piernika z Biedronki Bardzo tęskny smak do dziś tkwi w mojej pamięci! W tym tygodniu spróbowałam piernikowej kawy po raz pierwszy od ponad roku. Tym razem smak był zupełnie inny. Zaraz po otwarciu opakowania od razu czuć piernikowy zapach. Ten aromat będzie się potem nasilał.
Ważne jest
Nie towarzyszy mu żaden ostry posmak. Tego chyba najbardziej się obawiałem.
Nigdy nie byłam wielką fanką pierników i nadal ich nie lubię. Jednak, gdy piję tę kawę, od razu w moim kalendarzu pojawia się koniec grudnia. Oryginalność i umiar - 7,5%.

Podsumowanie

Kawa o smaku piernika marki Simply Naturally przypadnie do gustu tym, którzy kochają cynamon, przyprawy korzenne i święta. Nieważne, że jest listopad, z tym smakiem łatwo się teleportować. Taka właśnie jest kawa Simply Gingerbread Coffee. Życzymy miłego dnia.

Cena: 24,99 zł

Share :

Może Cię zainteresować