• 14 czerwca 2024

Kuchnia Lidla

W ofercie Lidla jest około. 20 produktów dostępnych pod marką kuchnialidla.pl

Kuchnia Lidla - wszystko co musisz wiedzieć

Lidl zainwestował w rozwój i wzrost marki kuchnialidla.pl. W sklepach Lidla pojawiła się właśnie linia przypraw z nowym logo. Sieć oferuje obecnie ok. 20 produktów tej marki.

Kuchnialidla.pl, marka, która od kilku miesięcy jest w sklepach Lidl, jest ściśle związana z innymi działaniami sieci w ramach sektora kulinarnego. Aleksandra Robaszkiewicz jest PR Managerem Lidl Polska. Na stronie kuchnialidla.pl konsumenci mogą znaleźć przepisy na przygotowanie produktów, które Lidl sprzedaje pod nowym logo.

Kuchnialidla.pl oferuje proste produkty i przyprawy, które można wykorzystać do przygotowania wielu domowych potraw. - Nowa marka dotyczy produktów suchych. W jej skład wchodzi kuskus. ciecierzyca. soczewica. mąka pszenna pełnoziarnista. mąka żytnia pełnoziarnista. A w kategorii przypraw: cynamon, przyprawy do mięs, ocet jabłkowy i mieszanka przyprawowa do zup.

Przedstawiciel Lidla zapowiada rozszerzenie portfolio kuchnialidla.pl. Aleksandra Robaszkiewicz mówi: "W przyszłości planujemy poszerzenie asortymentu o kolejne produkty."

Sklepy Lidl oferują obecnie 20 produktów pod marką kuchnialidla.pl, z których wiele promuje wizerunek Karola Okrasy współpracującego z niemiecką siecią. Opakowania produktów w mocnych, często jaskrawych kolorach (np. różowy wyróżnia się na półkach Lidl najwyraźniej po raz kolejny znalazł sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez swoją skuteczną strategię marketingową. Nazwa kuchnialidla.pl prawdopodobnie zostanie rozszerzona o kolejne produkty i kategorie.

Lidl ma w Polsce prawie 600 sklepów.

Share :

Może Cię zainteresować

Ryneczek Lidla

Lidl rozwija obecnie koncept Ryneczek Lidl. Polskie produkty są głównym celem firmy. Ryneczek Lidla to...

Loteria Lidla

Lidl rozpoczyna Wielką Loterię Świąteczną. W ciągu 40 dni aż 640 klientów może wygrać. Klienci sklepów Lidl...