• 14 czerwca 2024

Co to jest KFD Delicates Cold Kisel?

Co to jest KFD Delicates Cold Kisel?

Kisiel na Zimno, jeden z najnowszych produktów KFD, to zdrowy słodki deser. To świetny pomysł na słodki, zdrowy deser, który możesz przygotować samodzielnie. Kisiel na Zimno w Delikatesach KFD ma mało kalorii i jest idealny dla osób będących na diecie. Jaki jest skład i wartość odżywcza tego produktu?

KFD Delicje Kisiel na Zimno - nowy produkt od firmy KFD.

Firma KFD z pewnością poszerza swoją ofertę produktów do samodzielnego przygotowywania posiłków. Kisiel na Zimno to nowy produkt, który pozwala w błyskawiczny sposób przygotować słodką przekąskę. Marka postanowiła dodać nieco oryginalności do pospolitego deseru. Znamy kisiel jako przekąskę na ciepło, ale KFD jest jego przeciwieństwem! Nowy produkt przeznaczony jest do jedzenia na zimno i jest niskokaloryczny.

Jakie smaki deserów oferuje marka?

Zimny Kisiel występuje w czterech smakach:

  • Truskawkowy
  • Jabłko Wiśnia
  • Sex On The Beach
  • Orange Lime

Jaki jest skład i nowy produkt KFD Delicates?

Zimny Kisiel, to produkt naturalny, oparty na kilku składnikach. Powstaje on na bazie skrobi modyfikowanej. W składzie znajdują się również dodatki, które odpowiadają za intensywny smak i kolor tego deseru, takie jak kwas cytrynowy, aromaty oraz barwniki, jak koncentrat z czarnej marchwi, sproszkowany sok z buraka czy karoteny. Jako substancji słodzącej użyto sukralozy, w tym produkcie nie ma dodatku cukru. To wszystko!!! Zimny Kisiel nie zawiera sztucznych wzmacniaczy smaku ani konserwantów.

KFD Delikatesy Kisiel na Zimno - makroskładniki w deserze.

Nowy produkt Delikatesów KFD, kisiel, to niskokaloryczny deser. Jedna porcja zawiera tylko 65/66 kcal i tylko węglowodany. Jest to świetny wybór dla osób na diecie, ponieważ zaspokoi słodycz, nie powodując sięgania po niezdrowe słodycze. Niska zawartość kalorii pozwala na wzbogacenie jego smaku poprzez dodanie owoców lub słodkich sosów.

Kisiel na zimno - makroskładniki w porcji

  • 65/66 kcal
  • 0g białka
  • 0g tłuszczów
  • 16g węglowodanów

Jak przygotować Cold Kisel

Przygotowanie jest bardzo proste i podobne do klasycznej wersji. Do przygotowania deseru potrzebna jest woda i mikser lub blender. Jedną porcję proszku (18,5g) wraz z 200ml zimnej wody wsypujemy do pojemnika i miksujemy do uzyskania gęstej konsystencji. Kisiel na zimno jest gotowy w zaledwie 2 minuty.

Gdzie można kupić nowość KFD Delicates?

Kisiel na Zimno dostępny jest we wszystkich smakach w sklepie internetowym FITREC.PL. Możecie też uzyskać rabat z kodem "FITRECENZJE".

Co sądzicie o nowym produkcie i innej formie deseru, który wszyscy znamy? Dajcie znać, którego smaku jesteście najbardziej ciekawi lub czy próbowaliście KFD Delicje Zimny Kisiel!

Share :

Może Cię zainteresować