• 22 maja 2024

Simply Naturally Coffee Coconut Pralines - Czy przypomina Raffaello

 

Cel jest jasny. Przetestować wszystkie kawy smakowe dostępne na polskim rynku. Dziś po raz kolejny próbuję się do niego zbliżyć, recenzując kawę smakową Simply Naturally. Na opakowaniu widnieje popularny smak coconut pralines. Zapraszam. Simply Coffee Raaafffaellooo

Jak przetestować kawy rozpuszczalne od Simply Natural? Łyżeczka kawy (5g), 160 do 180 ml wody, 80 do 100 ml mleka, 4-5 substancji słodzących.

Smak

Pamiętacie jak recenzowałam kawę o smaku kokosowym? To był świetny smak i bardzo go chwaliłem. Simply Coffee zasługuje na to. Najbardziej widocznym połączeniem smakowym jest smak migdałowy i kokosowy. To nie tylko smak, ale i zapach zmielonych ziaren kawy Arabica. Od razu widać, że mamy do czynienia z kawą kokosową. Ten smak nie zawsze jest najlepszy w produktach fit, szczególnie w syropach "zero". Ja jednak nie mam żadnych zastrzeżeń. Raaafffaellooo to świetny wybór w tej edycji. Warto spróbować! - 10/10.

Podsumowanie

Pierwsza dziesiątka 2020 roku stała się faktem! Zasłużyła na nią Simply Coffee Raaafffaellooo. Za kilka dni spróbuję kawy rozpuszczalnej o smaku karmelowym. Życzę wspaniałego dnia!

Cena: 22,99 zł 

Share :

Może Cię zainteresować