• 22 maja 2024

Optimum Nutrition Protein Almonds - cinnamon roll

 

Ta recenzja nie jest jeszcze dostępna! Protein Almonds firmy Optimum Nutrition to bez wątpienia najciekawsze przekąski białkowe, z jakimi miałem do czynienia. Migdały same w sobie mogą być uznane za "białko", ale tutaj mamy dodatkową korzyść w postaci serwatki. Dziś przetestujemy Cinnamon Roll, czyli pierwszy smak.

Makroskładniki (43g) : 230 kcal 10B|16T|13W (2g cukrów prostych i 8g tłuszczów nasyconych)Składniki : maltitol, olej palmowy, izolat białka mleka, mleko w proszku beztłuszczowe, jogurt w proszku beztłuszczowy, lecytyna sojowa, aromat, migdały, olej słonecznikowy, sól, izolat białka serwatkowego.

Konsystencja

Choć migdały są chrupiące, to tak naprawdę liczy się polewa. Jest miękka i lekko oleista, rozpływa się w ustach jak Schoco Bonsy. Cynamon pyli gęstą polewę, zapewniając "kropkę nad i". Wady nie da się znaleźć. Konsystencja przekąski jest idealna, 10/10.

Smak

Nie będzie tu wielu pochwał. Migdały są dla mnie jak migdały, więc nie będę się ich czepiać. Problem tkwi w polewie. Goryczka i nutka słodyczy daje się we znaki. Nie tego oczekiwałam od jogurtu, ale tak twierdzi producent. Cynamon jest mocny i używam go na co dzień, dzięki czemu mogę docenić jego intensywność. Ogólny smak jest przeciętny, a najbardziej brakuje w nim słodyczy. 5/10 - Dominuje gorycz.

Podsumowanie

Powiem szczerze, że byłem rozczarowany. Zawsze lubiłem cynamonowe bułeczki, ale przekąska od Optimum Nutrition trochę zmieniła statystyki. Smak nie jest tak dobry jak konsystencja, co zniechęciło mnie do ponownego zamówienia. Mam nadzieję, że wersja Dark Chocolate Truffle będzie lepsza.

Cena: 8,99 

Share :

Może Cię zainteresować