• 22 maja 2024

Simply Naturally Coffee Flavored Shortbread

 

Dzień dobry!!! Czy wiecie, że to już 14 recenzja kawy Simply Naturally? Szybko przeleciała, a koniec nie jest odległy. Firma wciąż pracuje nad nowymi smakami, które pojawią się już niedługo. Dzisiejszy post nie jest o nich, ale o smaku Shortbread Cake. Po kilkutygodniowym delektowaniu się tą kawą jestem gotowa podzielić się z Wami moimi przemyśleniami. Zapraszam do lektury poniżej.

Składniki: Kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak przetestować kawy rozpuszczalne od Simply Natural? Odważna łyżeczka kawy (5g), 160-180ml wody, 80-100ml mleka, 4-5 substancji słodzących.

Smak

Pierwsze pytanie to czy aromat ciasta kruchego jest wyczuwalny. JEST!!! Ten smak często występuje w formie płynnej, dzięki czemu mogę go dobrze posmakować. Edycja Simply Naturally ma zwodniczo oleisty smak, który można porównać z "Magdalenkami". Są to ciasteczka maślane i shortbread. Założenie Simply Naturally zostało spełnione. Choć kawa z wyglądu bardzo przypomina ciasteczko shortbread, to trzeba zaznaczyć, że nie należy tego porównania dokonywać bez zachowania ostrożności. Nie ma napoju o kaloryczności poniżej 1,0 kcal, który można porównać do wysokokalorycznych ciasteczek. Kawy smakowe są najlepsze, gdy do mleka dodamy słodzik. Dlatego moja ocena jest na. Bardzo smaczna! - 8/10

Podsumowanie

Simply Natural dodał smak Shortcake do swojej listy TOP5. Jaki smak będzie próbowany w następnej kolejności? Tego jeszcze nie wiem, ale będzie ciekawie. Życzę miłego dnia przy wspaniałej kawie.

Cena - 29.99

Share :

Może Cię zainteresować