• 14 czerwca 2024

Jogurty Pilos Skyr: Testuję wszystkie smaki!

 

Jagodowy

Wasze rekomendacje zainspirowały mnie do wypróbowania jogurtów Skyr z . Niespodzianka! Po zdjęciu wieczka znalazłam serek mieszany z wsadem truskawkowym. Był on zupełnie inny niż wersja z biedronki. Choć jogurt był gęsty, to smak nie był rewelacyjny. Widać, że w jogurcie nie ma dodatku cukru. Jogurt w ogóle nie jest słodki. Jogurt jest sztuczny z bardzo małą ilością jagód. Jest dobry do jedzenia, ale nie jest to coś, co kupiłbym ponownie.

Wanilia

Pozytywne zakończenie poprzedniego smaku, ale nie idealne. Jogurt jest usiany czarnymi kropkami, co świadczy o obecności lasek wanilii. Skyr ma lekką słodycz, ale wynika to z braku wsadu owocowego. Wanilia to charakterystyczny smak produktów mlecznych, które ją zawierają. Pyszny jogurt bez potrzeby szału.

Truskawkowy

Jest to wersja rozczarowująca. Rozczarował mnie brak smaku truskawkowego w jogurcie. Co prawda zawiera małe kawałki tego owocu, ale ogólny smak nie jest mocny i wydaje się niedoprawiony. Jagoda Skyra ma znacznie większą zawartość cukru. Produkt ten jest bardzo przeciętny i niegodny ponownego zakupu.

Malina

Moje oczekiwania zostały znacznie ograniczone po spróbowaniu innych smaków. Jogurt malinowy był bardzo podobny do pozostałych. Brakuje mu słodyczy i wyrazistości. Jego największym plusem jest przyzwoita gęstość, której towarzyszą kawałki owoców. Jesteście ze mną? Który smak według Was jest najlepszy?

Cena:około 2 zł

Share :

Może Cię zainteresować