• 14 czerwca 2024

PEPSI ZERO SUGAR MANGO - nowość!

PEPSI ZERO SUGAR MANGO - nowość!

Nooo nowość!!! Pepsi Zero Sugar Mango w Polsce. Od kilku dni dostępna jest na półkach Żabki. Jego oficjalna dostępność podana jest w gazecie jako rozpoczynająca się 5.02. Napoje zero zawsze testuję zaraz po premierze. Czy jest lepszy od Coca Coli Moją opinię znajdziecie w kolejnym poście.
 

Skład: woda, dwutlenek węgla, barwnik (E150d), aspartam, acesulfam K, kwas fosforowy, kwas cytrynowy, cytryniany sodu,baromat, w tym kofeina.

Smak

Pepsi Zero, podobnie jak sam owoc mango jest bardzo słodki. Ta cecha jest najbardziej widoczna, jeśli napój był przechowywany w temperaturze pokojowej. Aromat owocu nie jest sztuczny. Często kojarzy się z sorbetami z mango. Pepsi powinno się spożywać zaraz po wyjęciu z lodówki, aby smak mango był zrównoważony. Dla mnie jest to świetna opcja. Nowość PepsiCo spodoba się wszystkim, którzy lubią ten egzotyczny owoc i jest częścią #teampepsi. Jest też lepsza od Coca Coli Mango, ale nie w tym przypadku. Coca Cola Mango smakuje mi marginalnie lepiej.

Podsumowanie

Podoba mi się to, że z miesiąca na miesiąc na rynku pojawiają się kolejne napoje o zerowej kaloryczności. Pepsi Zero Sugar Mango to jeden z tych sukcesów. Próbowaliście go już?

Cena: 2,99 zł (Żabka)

Share :

Może Cię zainteresować