• 14 czerwca 2024

Fitking Delicious Protein Chips - nowe chipsy proteinowe

Fitking Delicious Protein Chips - nowe chipsy proteinowe

Fitking Delicious Protein Chips to nowy produkt od Allnutrition. Są zdrowe, nie zawierają oleju palmowego i cukru. Dodatkowo mają wysoki poziom białka! Jak smakują? Sprawdź skład nowego produktu Allnutrition!

Fitking Delicious Protein chips - zdrowa przekąska od Allnutrition

Marka wprowadziła na rynek nowy produkt, chipsy proteinowe, 6 marca 2018 roku. Co to jest? Protein Chips to zdrowsza alternatywa dla słonych przekąsek. Są to kukurydziane piramidki o smaku wegańskiego sera i zielonej cebulki. Chipsy o wysokiej zawartości białka (31 g na 100 g) i niskiej zawartości tłuszczu (13 g na 100 g) są zdrową alternatywą dla słonych przekąsek. Protein Chips są również odpowiednie dla wegan i osób na diecie bezglutenowej!

Jaki jest skład chipsów wysokobiałkowych?

Nowy asortyment marki opiera się na zbilansowanym, krótkim składzie. Na pierwszym miejscu znajdziemy brązowy ryż, białko grochu (główne źródło protein) oraz kukurydzę. Smak chipsów wzmacniają inne składniki. Jest to przyprawa o smaku serowym, z cebulą, rzepakiem i ksylitolem jako substancją słodzącą. Chipsy proteinowe różnią się od klasycznych chipsów tym, że nie zawierają cukru, oleju palmowego, sztucznych konserwantów ani wzmacniaczy smaku.

Chipsy proteinowe Allnutrition: Makroskładniki odżywcze

Protein Chips to kukurydziane przekąski o wysokiej zawartości białka. Jedna paczka zawiera 249,6 kcal i 19 g makroskładników odżywczych. Klasyczne chipsy mają 5 razy mniej białka i 2 razy więcej tłuszczów w porównaniu z produktem Allnutrition. Piramidy serowe są również bogate w błonnik, do 13 g na paczkę. Zawierają mniej kalorii niż tradycyjne paczki chipsów ziemniaczanych.

Fitking Delicious Protein Chips 100g Makroskładniki odżywcze:

  • 416 kcal
  • 31 g białka
  • 15 g tłuszczów
  • 34 g węglowodanów

Chipsy Fitking Delicious Protein - w jakiej są cenie?

Za opakowanie 60g zapłacimy 5,99zł.

Nowy produkt od Allnutriton to pewny hit wśród wiernych klientów. Zaletą Protein Chips jest również to, że zawierają składniki odpowiednie dla wegan czy osób nietolerujących glutenu. Co sądzisz o nowym dodatku do gamy produktów tej marki? Daj nam znać, co myślisz!

Śledź @fit_reviews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata fitness.

Share :

Może Cię zainteresować