• 14 czerwca 2024

Ile kalorii i białka ma baton proteinowy DZIK?

DZIK Protein Bar: ile zawiera kalorii i białka?

WK-DZIK Protein Bar to nowa wysokobiałkowa przekąska dostępna w sklepach Lidl. To łatwy i szybki sposób na dostarczenie organizmowi źródła białka w postaci zdrowej słodyczy. Jakie makroskładniki znajdują się w Protein Barach?

Składniki w wysokobiałkowym batonie WK

Słodka przekąska białkowa WK wykonana jest z czterech różnych źródeł białka, w tym kazeinianu wapnia, hydrolizowanego kolagenu wołowego, izolatu serwatki oraz izolatu soi. W składzie znajduje się również kakao i tłuszcz, a także mleko w proszku i granulat sojowy. Baton składa się z ubitej, kremowej masy białkowej z polewą czekoladową pokrywającą całą powierzchnię. Baton proteinowy DZIK nie zawiera cukru. Zamiast tego jest słodzony sukralozą i maltitolem. Szkoda, że w składzie produktu znajduje się również olej palmowy.

Ile kalorii i białka zawiera baton proteinowy DZIK?

Baton wysokobiałkowy WK to świetny sposób na szybkie uzupełnienie diety o białko. To świetny wybór dla sportowców lub osób aktywnych fizycznie, które dbają o dostarczenie odpowiedniej ilości makroskładników. Zawartość białka jest wysoka - aż 50%!

DZIK Protein Bar waży 60g.

  • 223 kcal
  • 30g białka
  • 5,9g tłuszczu
  • 18g węglowodanów

Gdzie kupić WK Protein Bar?

Produkt można kupić w sklepach Lidl w cenie 8,99zł. Baton dostępny jest również w oficjalnym sklepie wkdzik w cenie 9,99zł.

DZIK Protein Bar - podsumowanie

Wysoka zawartość białka w DZIK Protein Bar to główny czynnik decydujący o jego zakupie. 30g białka to rekordowa ilość w porównaniu do innych batonów sprzedawanych w sklepach stacjonarnych. Plusem jest również dobra cena, która idzie w parze z jakością. Jak smakuje w porównaniu do innych produktów? W licznych recenzjach pojawiały się stwierdzenia, że formuła jest zbyt twarda, zbita i nieprzyjemna w dotyku. Smak produktu również nie został doceniony przez konsumentów i w wielu przypadkach nie zachęcał do ponownego zakupu.

Czy znaleźliście i spróbowaliście styczniowej nowości - WK Protein Bar? Co sądzicie o jego smaku? Dajcie nam znać, co sądzicie!

Share :

Może Cię zainteresować