• 14 czerwca 2024

Simply Naturally Coffee "Snickers" - moja opinia

 

Czy znacie już kawy marki Simply Naturally? Firma ta kilka miesięcy wstecz wprowadziła na rynek zupełnie nowy produkt w postaci kawy rozpuszczalnej. W obecnym asortymencie można znaleźć również odmianę mieloną - obie w różnych smakach. Dziś próbuję jednego z nich. Do wyboru będzie Simply Coffee "Snickers" - popularne połączenie karmelu, orzechów i czekolady. Zapraszam do zapoznania się z recenzją.

Jak mogę przetestować kawy mielone marki Simply Natural? 2 łyżeczki kawy, 160-180ml wody, 90-100ml mleka, 2-3 substancje słodzące.

Smak

Pierwsze wrażenie? Dlaczego przez tyle tygodni nie piliście kawy mielonej? To oczywiste, że po tygodniu kawa jest gotowa do wypicia. Wynika to z doskonałego smaku prawdziwej kawy Arabica. Aromatem tła jest tutaj karmel, który staje się bardziej intensywny w miarę dodawania do niego mleka i słodzików. Najbardziej wyczuwalne są aromaty orzechów i karmelu. Simply Coffee jest dla każdego, kto lubi smak i jest otwarty na nowe połączenia smakowe. W Simply Coffee nie ma posmaku ani chemii. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy kawa została wzbogacona o dodatki.

Podsumowanie

Simply Coffee "Snickers!" Próbowaliście już kawy Simply Natural? Zastanawiam się czy nie jestem jedyną osobą, która nagle pokochała kawę mieloną. Dajcie znać. Następnym razem spróbuję czekoladowego smaku daktyli. Zapowiada się równie ciekawie!

Cena: około 30 zł

Share :

Może Cię zainteresować