• 14 czerwca 2024

WK DZIK Vitamin Boost - nowość na rynku

WK DZIK Vitamin Boost - nowy produkt na rynku

WK ma nowy produkt! Marka zapowiada premierę nowego produktu w marcu 2023 roku, po niedawnym wprowadzeniu na rynek batonu proteinowego. WK DZIK Vitamin Boost - napój izotoniczny bez dodatku cukru.

Co wiemy o WK DZIK Vitamin Boost?

  • Napój izotoniczny
  • zero kalorii
  • Źródło magnezu i witamin
  • Bez dodatku cukru
  • nie zawiera kofeiny

Jakich smaków możemy spodziewać się po napoju?

Izotonik będzie dostępny tylko w jednym smaku w dniu premiery. Vitamin Boost jest opisywany przez członka zespołu WK jako napój wieloowocowy z nutami owoców tropikalnych.

Czy marka będzie oferować tylko jeden smak?

Wszystko zależy od reakcji konsumentów. Vitamin Boost jest gotowy do ekspansji z nowymi smakami, biorąc pod uwagę sukces napojów energetycznych WK.

Gdzie można kupić napój izotoniczny WK?

Vitamin Boost dostępny jest w sklepach spożywczych. Możemy spodziewać się, że napój znajdziemy w sklepie Lidl lub Biedronka, biorąc pod uwagę dostępność innych produktów WK. Cena tego izotonika nie zostanie ujawniona do dnia premiery.

Napoje energetyczne WK DZIK, dostępne w ofercie WK, bez wątpienia cieszą się dużą popularnością i wysokim poziomem sprzedaży. Ma to bezpośredni wpływ na wysokie oczekiwania fanów WK wobec nowego produktu i jego doskonałego smaku. Czy premiera nowego produktu spełni oczekiwania klientów? Mamy nadzieję, że tak!

Śledź @fit_reviews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata fitness.

Share :

Może Cię zainteresować