• 22 maja 2024

Jaki jest skład czekoladek Legal Cakes?

Jaki jest skład czekoladek Legal Cakes?

Czekoladki Legal Cakes to smaczna i zdrowa alternatywa dla słodyczy zawierających duże ilości cukru. Są idealne dla osób prowadzących zdrowy tryb życia i stosujących dietę opartą na wysokiej jakości składnikach. Czekoladki Legal Cakes to świetna słodka przekąska lub zdrowy deser między posiłkami.

Co odróżnia Legal Cakes od innych produktów czekoladowych, takich jak batony czekoladowe?

Czekolady Legal Cakes to przede wszystkim produkty bez dodatku cukru. Mają również obniżoną zawartość tłuszczu. Są to zdrowsze słodycze o mniejszej ilości kalorii niż popularne czekolady. Produkty charakteryzują się zastosowaniem naturalnych składników korzystnych dla zdrowia oraz dodatkiem odżywki białkowej. Dzięki temu czekoladki są dobrym źródłem białka. Cechy te odróżniają czekoladki od tradycyjnych wyrobów czekoladowych, które zawierają sztuczne konserwanty i wzmacniacze smaku, a także dużą ilość cukru. Produkt Legal Cakes jest od nich wolny! Słodzik, erytrytol, jest używany do zapewnienia słodyczy w produkcie. Jest to naturalny, zdrowy i bezkaloryczny zamiennik cukru. Czekoladki zawierające erytrytol to wysokokaloryczne przekąski. Zawierają 530 kalorii w 100 g i tylko 7 g białka! Czekoladki Legal Cakes natomiast zawierają 440kcal na 100g i mają zawartość białka na poziomie 12,5-15g. Różnica jest ogromna!

Dla kogo przeznaczone są czekoladki Legal Cakes?

Sportowcy i osoby aktywne fizycznie powinny włączyć do swojej diety produkty o wysokiej zawartości białka, dbając jednocześnie o spożywanie odpowiedniej jego ilości. Białko jest niezbędne do budowy i utrzymania mięśni, a także do optymalnej regeneracji po treningu. Czekoladki Legal Cakes, pyszna słodka przekąska, są idealne dla osób trenujących na co dzień. Nie tylko zaspokoją ochotę na słodycze, ale także wzbogacą dietę, dostarczając tego makroskładnika. To produkty nie tylko dla osób aktywnych fizycznie. Czekoladkami Legal Cakes może cieszyć się każdy, kto chce zastąpić słodycze zdrowszymi alternatywami i zadbać o swoje zdrowie. Są one również doskonałym wyborem dla osób na diecie, które chcą utrzymać niskie spożycie kalorii, ale nadal cieszyć się czekoladą. Czekoladki Legal Cakes eliminują tę potrzebę!

Jak smakuje czekolada Legal Cakes?

Musimy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące smaku słodyczy, które nie zawierają dodatku cukru. Czekolady tej marki charakteryzują się mlecznym, słodkim i intensywnie kakaowym smakiem. W zależności od smaku mogą mieć również inne cechy. W asortymencie marki można znaleźć czekolady deserowe, białe i mleczne. Marka oferuje również szereg nietypowych i wyjątkowych dodatków, takich jak ciasteczka, liofilizowane owoce, kakao w proszku czy odżywka białkowa. Czekolady Legal Cakes w niczym nie ustępują wyrobom czekoladowym popularnych marek zawierających cukier, a wręcz mogą z nimi konkurować. Mają wyjątkowy, bogaty i zaskakujący smak, który zadowoli najbardziej wymagających fanów słodyczy!

Przeczytaj ich recenzję na FITRECENZJE.PL, jeśli jesteś ciekawy smaku i konsystencji White Berry i Crispy Chocolate.

Gdzie mogę kupić Legal Cakes?

Sklep FITREC.PL oferuje szeroki wybór czekolad. Wybór obejmuje:

  • Crispy One - czekolada mleczna z ciasteczkami
  • Cloud Nine - biała czekolada z wiórkami kokosowymi
  • Double Date - biała czekolada z liofilizowanymi truskawkami i jagodami
  • New Black - czekolada deserowa z liofilizowaną czarną porzeczką
  • Go Bananas! Biała czekolada z liofilizowanymi truskawkami i bananem
  • White Berry - biała czekolada z liofilizowanymi malinami

Nie zapomnij o kodzie "FITRECENSE", aby otrzymać zniżkę na wszystkie zamówienia!

Share :

Może Cię zainteresować