• 14 czerwca 2024

Pepsi Zero Cukru Raspberry - test smaku!

 

W ostatnich tygodniach zostaliśmy mile zaskoczeni nowościami, które są dostępne w sklepach spożywczych. Zabka niedawno wprowadziła nowy smak Pepsi bez cukru. Po wypuszczeniu smaku mango przyszła pora na malinę! Ten owoc pojawił się w Coca Coli Zero. Teraz czas sprawdzić jak wypada konkurencja. Jakie są wasze wrażenia na temat konkurencji? Dajcie nam znać. Oto moje!


- woda i dwutlenek węgla, kolor, aromaty aspartam-k, kwas fosforowy, kwas cytrynowy, sorbinian potasu

Smak

Nie znasz pojęcia "zbyt słodki"? Ten napój jest idealny dla Ciebie! Ta Pepsi jest wyjątkowo słodka - spokojnie mogę ją porównać do wersji z mango. Jest to najbardziej odczuwalne, gdy napój osiągnie temperaturę pokojową. Wtedy też najbardziej wyczuwalne są maliny. Jak to z nimi jest? Aromaty przypominają mi syrop malinowy. Gęstą, słodzoną wersję, którą często dodaje się do wody lub herbaty. Pepsi nie musi się o to martwić, bo zawierała dużo cukru. Nie ma go tam w ogóle. Słodycz zapewniają słodziki, aspartam lub acesulfam k. Plusem jest też to, że nie ma sztucznego owocowego posmaku. Pepsi bez cukru i miłośnicy malin będą zachwyceni, tak uważam. Nie jestem fanką Pepsi, ale tę Pepsi uważam za jedną z najlepszych. Jest na równi z mango. Letni kliper.

Podsumowanie

Próbowaliście już tego produktu? Daj nam znać, jak oceniasz Pepsi Zero Sugar Raspberry. Jest fantastyczna i bije na głowę Coca Colę Zero Hindbaer. #teampepsi

Cena: około 4zł

Share :

Może Cię zainteresować