• 14 czerwca 2024

Bakoma Skyr Men - nowa linia produktów!

Bakoma Skyr MEN - nowa gama produktów!

Bakoma dodała nową linię wysokobiałkowych jogurtów skandynawskich - SKYR Men! Jogurty będą dostępne w dwóch smakach: waniliowym i jagodowym. Jakie mają makroskładniki, skład i gdzie można je kupić?

Bakoma Skyr Men skład

Nowość Bakomy powstaje z kilku składników, w tym odtłuszczonego mleka skondensowanego, śmietanki, białka mleka, kultur bakterii jogurtowych i naturalnych aromatów. Skyr może być wzbogacony o dodatkowe dodatki w zależności od smaku. W przypadku smaku jagodowego są to jagody, koncentrat soku z marchwi i ziarenka wanilii. Bakoma Skyr Men nie zawiera cukru i jest słodzony sukralozą.

Jakie makroskładniki odżywcze zawiera jogurt wysokobiałkowy Bakoma?

Skyr MEN jest dostępny w opakowaniach 300 g, a wartości odżywcze są takie same niezależnie od smaku. Jedno opakowanie jogurtu wysokobiałkowego zawiera:

  • 244 kcal
  • 21 g białka
  • 6g tłuszczu
  • 26,4 g węglowodanów

Skyr MEN by Bakoma będzie dostępny kiedy i gdzie?

Premiera nowej linii produktów Bakomy miała miejsce na początku lutego. Skyry będą dostępne w sklepach Biedronka od 2 marca w cenie 4,99 zł za opakowanie 300 g.

W gazetce Biedronki pojawiła się kolejna wysokobiałkowa nowość! Czy będziecie ich szukać? A może już je znaleźliście i przetestowaliście? Dajcie znać, w jakiej wersji smakowej Bakoma Skyr Men sprawdza się najlepiej!

Śledź @fit_reviews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata fitness.

Share :

Może Cię zainteresować