• 14 czerwca 2024

Vitanella Protein 30% Nougat Caramel - ponownie w Biedronce!

Vitanella Protein 30% Nougat Caramel - ponownie w Biedronce!

Po długim okresie niedostępności do Biedronki powraca Vitanella Protein Caramel Nougat 30%. Jego wersja z karmelem i kawałkami orzechów stała się jednym z najpopularniejszych batonów proteinowych w sklepach stacjonarnych. Teraz mamy nową wersję smakową: Nougat Caramel.

Vitanella Protein 30% skład

Wyjaśniamy, co kryje się pod opakowaniem, jeśli jeszcze nie odkryłeś drugiego smaku słynnego Vitanella Protein Bar! Vitanella Protein o smaku nugatowym składa się z warstwy kremu nugatowego z zatopionymi w nim chrupkami oraz karmelowego środka. Całość oblana jest intensywnie słodką mleczną czekoladą. W składzie produktu znajdziemy serwatkę w proszku, wspomniane karmelowe nadzienie, mleko w proszku (pełne i odtłuszczone), mleczne chrupki proteinowe oraz tłuszcz kokosowy. Baton słodzony jest maltitolem, a nie cukrem.

Jakie są makroskładniki batona o smaku nugatowo-karmelowym?

Wartości odżywcze są podobne do innych smaków. Vitanella Protein 30% dostarcza:

  • 240 kcal
  • 14 g białka
  • 16 g tłuszczu
  • 13 g węglowodanów

Kiedy Vitanella Protein 30% będzie dostępna w sprzedaży?

Baton proteinowy będzie dostępny w gazetce Biedronki od 2 marca 2023 roku. Szukaj produktu na sklepowych półkach już dziś! Cena batona jest taka sama jak jego niebieskiej wersji - zapłacimy za niego 3,49 zł.

Cieszycie się na powrót do Biedronki batona proteinowego? A może nie przypadł Ci do gustu smak drugiej wersji? Napisz nam czy należysz do niebieskiej czy pomarańczowej drużyny!

Śledź @fit_reviews, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w świecie fitness.

Share :

Może Cię zainteresować